משלוח חינם בקנייה מעל 400 ש"ח!

נעים להכיר​

נעים להכיר,

שמי רונית נחום, והסיפור שלי עם עולם הרפואה המשלימה התחיל כבר בגיל 17.

בתור נערה צעירה סבלתי ממיגרנות איומות שלא חלפו – ניסיתי תרופות, טיפולים – אך שום דבר לא עזר.

לאחר שנים של חוסר תפקוד באותו הרגע בו המיגרנה קפצה לבקר, הכרתי את תחום הרפואה האלטרנטיבית – ופניתי אל רופא אלטרנטיבי שהרכיב לי תפריט נוקשה ביותר. המגרנות אמנם חלפו, אבל ככל שהזמן עבר, פשוט לא הצלחתי לעמוד במורכבות והמבחר המצומצם של המנות שיכולתי להכין ולאכול, ונשברתי. המגרנות, מיותר לציין, חזרו…

התחלתי לעסוק בנטורופתיה מתוך מקום אישי ביותר – תוך חיפוש מתמיד אחר איזון ולמידה של הגוף והנפש, וטיפלתי במגוון בעיות בריאותיות לאורך השנים.

כנטורופתית, תוך הניסיון שצברתי, ראיתי דבר אחד בבהירות –  גם אם המטופלים עוקבים בדיוק אחרי התפריט וההוראות, מקפידים להימנע ממזון מעובד וחומרים שאינם מועילים לגופנו –

עדיין, בשגרת חייהם – הם משתמשים במוצרי טיפוח רבים ומזיקים, מבלי להיות מודעים לסכנות המלוות לכך בטווח הארוך.


כך, הבנתי שגם אם מטפלים בגוף נכון מבפנים – חשוב לשמור עליו ולטפל בו כראוי מבחוץ, בסינרגיה מושלמת וטבעית.
אכילה נכונה ומאוזנת אינה מספקת אם במהלך היום אנו משתמשים בסבונים שמיוצרים מחומרים כימיים, משחות שיניים מזיקות ומוצרים שבטווח הקצר פותרים בעיות עור, אך בטווח הארוך מכניסים אל עורנו רכיבים לא טבעיים או בריאים לנו.


ההבנה הזו גרמה לי לחזור אחורה למקורות ולהתעמק בעולם הקוסמטיקה והטיפוח, בכוונה לייצר קוסמטיקה בריאה ונקייה, ללא רעלים.
וכך, בשנות ה-80 הקמתי את “המרכז לרפואה משלימה”.

החל משנת 1996, התחלתי לשלב הרצאות בנושא תזונה, נכונה ובריאה, וליווי אישי כך שהלקוחות שלי יקבלו את התמונה השלמה והמלאה על הגוף שלהן, ויוכלו לפתור בעיות בריאותיות מהקרקע.

כיום, במרכז לרפואה משלימה אנו מפתחים מוצרים חדשניים, ייחודיים ובלעדיים שהם גם טבעיים ואורגניים – ללא חומרים מן החי ובעזרת תשומת לב מקסימלית. המוצרים שלנו נרקחים מתוך הצרכים אותם אני רואה אצל המטופלות שלי, ומכילים תמיד את היתרונות של הצמחים, השמנים והחומרים הטבעיים שנבחרו בקפידה.

אני מזמינה אותך להכיר את מוצרי הטיפוח של המרכז לרפואה משלימה – ולמצוא בדיוק מה שאת צריכה כדי לשמור על הגוף ולטפח אותו בעזרת הטבע, לצד ליווי אישי וייעוץ ממני ומהצוות. הדבר החשוב ביותר עבורי הוא מתן תשומת לב מלאה ופרטנית לכל לקוח ולקוחה, החל ממגוון הטיפולים האפשריים ועד לפתרון הבעיה ומענה על הצורך.

אני והצוות כאן לכל שאלה עבורך,
מזמינה אותך להמשיך ולגלוש באתר שלנו ולגלות מידע עשיר ומוצרים ייחודיים, או לבקר את הקליניקה שלנו ברח’ ההסתדרות 171 חולון.

רונית.

רונית נחום
העגלה שלך0
העגלה עדיין ריקה, אבל זה יכול להשתנות בכל רגע :)
אני רוצה להוסיף עוד מוצרים
0