אחת הבשורות הטיפוליות הגדולות ביותר בתחום הקוסמטיקה ובריאות הגוף, הם ללא ספק השמנים האתריים אשר מכילים מרכיבים רבים המסייעים בטיפול במגוון בעיות. מדובר על שמנים אשר להם השפעה מאוד מיטבית על הגוף ויש ביכולתם להוביל לשיפור מהיר מאוד במצבים מורכבים ולשפר את איכות החיים. שמנים אתריים, הופיעו לראשונה כבר לפני מאות שנים ויש להם סגולות ומרפא אר מאוד אפקטיביות על גוף האדם ומכאן השימוש ההולך וגובר בהם הן כטיפול עיקרי בתחום הרפואה המשלימה והן כטיפול משלים לטיפול הניתן במסגרת הרפואה הקונבנציונאלית ולמעשה נוצרת מעטפת חזקה של טיפולים משני אסכולות שונות הפועלות יחד בשיתוף פעולה למען התמודדות עם סיטואציות רפואיות שונות שיש להן השפעה שלילית על איכות החיים ויש רצון לשפרן באופן מידי ולאורך זמן. 

מגוון סוגים לטיפול בבעיות שונות

קיים מגוון רחב מאוד של שמנים אתריים אשר כל אחד מהם, מכיל תרכובות מיוחדות וספציפיות, לטיפול בבעיות שונות. השוני בין הסוגים השונים, נובע הן מהמרכיבים השונים שנרקחו בשמנים ובעלי פוטנציאל השפעה שונה אחד מהשני והן מדרכי השימוש בהם כאשר ישנם שמנים אשר ניתנים לשימוש באמצעות מריחתם על העור תוך ספיגה מהירה בגוף והשפעה מידית בטיפול בבעיות שונות כגון בעיות עור, בעיות נשימה וכדומה. דרך שימוש נוספת בשמנים אתריים, היא באמצעות מהילה שלהם במים כאשר האופציה הטובה והשכיחה ביותר, היא למהול אותם בתוך אמבט חם אשר יסייע בפתיחת הנקבוביות בגוף ובספיגת השמנים באופן הטוב והאפקטיבי ביותר. אמבט חם עם שמנים אתריים, הוא ללא ספק פינוק ברמה הגבוהה ביותר כאשר נהנים הן מהאמבט והן מהשמנים האתריים המהולים בתוכו ותורמים לשיפור ולשימור מצב קיימים. 

אופציה נוספת לשימוש בשמנים אתריים, היא באמצעות שימוש במכשיר אינהלציה כאשר מטפטפים מספר טיפות מהשמן האתרי אל תוך מכשיר האינהלציה כך שהאדים המופקים במכשיר, יהיו בשילוב עם השמנים האתריים ויכנסו בשאיפה אל תוך הגוף ויסייעו בעיקר בבעיות נשימה, שיעול, גודש וכדומה. טיפול זה מאוד אפקטיבי לסובלים מבעיות נשימה ומביא לשיפור מידי. שמנים אתריים מביאים איתם בשורה של ממש בכל הנוגע לטיפולים בבעיות שונות ומגוונות אשר משפיעות על איכות החיים ועל כן ישנה כדאיות בשימוש בהן כחלק מטיפול כולל או באופן בלעדי.

כמובן שמומלץ להשתמש בשמנים אתריים עם הדיפיוזר שמנים אתריים שלנו 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *